Spoločnosť Hartridge, ktorá už takmer 80 rokov pôsobí v priemysle testovacích zariadení dieselových motorov a ich príslušenstva, je svetovým priekopníkom vo vývoji, konštrukcii, výrobe a dodávkach zariadení na stestovanie systémov vstrekovania motorovej nafty vznetových motorov. Vďaka vzájomnému prelínaniu sa našich bohatých skúseností a významných investícií do inovácie sú naše výrobky vždy na špici v danom obore a zaraďujú tak spoločnosť Hartridge medzi profesionlánu elitu.

Hartridge CRi-PC

Vďaka poloautomatickému hydraulickému upínaniu a automaticky alebo poloautomaticky prevádzaným skúšobným plánom je prevádzka skúšobnej stanice vstrekovačov CRi-PC veľmi rýchla a jednoduchá, pričom súčasne zaisťuje rýchlu obrátku najrôznejších testov. Jej výkonné počítačové rozhranie umožňuje flexibilné možnosti skúšok a počítačový software je schopný merať množstvo vstrekovaného paliva, odpor cievky a reakčnú dobu pre konečné prevádzkové skúšky až do tlaku v hodnote 2000 bar.

Hartridge IFT-200

Hlavné tromfy IFT-200, novinky spoločnosti HARTRIDGE sú: možnosť testovať pod tlakom 2000 barov, rýchlu a ekonomickú prevádzku, štvorlinkové vyhotovenie, (umožňuje test 4 vstrekovačov naraz, ako vstrekované množstvo, tak aj prepadové množstvo v reálnom čase naraz), univerzálne uchytenie vstrekovačov, možnosť testu akéhokoľvek druhu a typu vstrekovačov vrátane Piezovstrekovačov.